Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Колаборація котра давно вийшла за масштаби країни. MANOLINA презентувала спільний фіт «Sumno» з Romario Punch!

Колаборація котра давно вийшла за масштаби країни. MANOLINA презентувала спільний фіт «Sumno» з Romario Punch!

MANOLINA презентувала нову меланхолійну та глибоку пісню “Sumno” разом зі своїм земляком з Чернігова, музикантом та співаком Romario Punch!

Незважаючи на те, що Аліна та Роман народилися у Чернігові, їх долі переплелися у Варшаві, де вони зустрілися на зйомках проекту “Голос Країни”.

Їхня колективна пісня “Sumno” розповідає про внутрішній світ переживань, який ховається глибоко в душі кожного людини, далеко від сторонніх очей.

Артистка MANOLINA щиро ділиться своїми чуттями щодо нової пісні “Sumno”:

“Ми цією роботою хочемо донести, що потрібно цінувати кожен момент у життя, бо ніколи не знаєш, що може статися за секунду. У кліпі ми транслюємо актуальні на цей час ситуації та переживання людей, через складну військову ситуацію в країні, відстань у стосунках, та хворобу близького людини”.

Кліп до треку “Sumno” є відображенням життєвих історій, які захоплюють дух!

Співачка MANOLINA та музикант Romario Punch зачіпають важливі проблеми, які точно привернуть вашу увагу! Відеоробота є закликом до глядачів продовжувати вірити в собі, та не втрачати надію на краще!

“Я впевнена, що при прослуховуванні цього треку, кожен знайде свою історію! Ми з Романом віримо, що ця робота стане іншим подихом, стимулом продовжувати життя, вірити в собі та свої мрії!”- співачкавідверто ділиться з нами своїми думками!

MANOLINA - нове ім'я у сучасній українській музиці. Стильна та впевнена, емоційна та відверта. "Sumno" це третя пісня від співачки MANOLINA! Її попередні хіти “Black Barbie” та “I Wanna Dance” здобули широку популярність серед аудиторії!

Також нещодавно співачка MANOLINA, із співорганізатором Іллею Катамадзе, організувала перший музичний бізнес івент у Варшаві, який сумарно відвідало близько 150 людей! На якому були присутні такі спікери як: Олександр Шкуропат - засновник лейблу Showtimemusic, Павло Стрілецький - засновник агенції Muzika, Станіслав Смирнов - продюсер і засновник Side production, Євгеній Безпалій - менеджер з піару і SMM, основатель Moodgood agency, вони розповіли про етап шоу-бізнесі, комерційний запуск артиста, створення особистого бренду у соцмережах, відео продакшн.

Музичний бізнес івент отримав шалені реакції від гостей, які завітали на нього. Серед них були молоді артисти, музыканти, підприємці, продюсери та шанувальники музики.

“Ми зробили дуже круту місію, поєднавши музыку та бізнес. Тому що кожен артист на початку своєї кар'єри має розумітися на всьому”.

Romario Punch – талантливий музикант та саундпродюсер, його роботи зачарували шанувальників музики від Польщі до Індонезії!

Він брав участь у проекті “Голос Країни”, виступав перед 70 тисячами глядачів разом із всесвітньо відомим гуртом “Coldplay” і брав участь у благодійних концертах.

Romario співпрацював із відомими українськими артистами, як KOLA та Dorofeeva. Музикант пише пісні на замовлення, виконує їх і просто живе музикою.

Зараз він готує музичний проект під назвою “Session”, де запрошені артисти за 4 години будуть створювати треки, старт проекту заплановано на червень!

Пісня “Sumno” відрізняється від попередніх робіт співачки MANOLINA, вона має особливий характер.

Амбітна співачка MANOLINA впевнено крокує до своїх цілей! Дівчина відверто хоче знайти своїх слухачів, які будуть розділяти її погляди та особливе відчуття музики! Бо MANOLINA - це не лише про музыку, а про вайб та відчуття, віру в себе та розкриття потаємних бажань, можливість у них зізнатись та перетворити на реальність!

Прослухати пісню “Sumno” можна на всіх музичних платформах за посиланням:

https://onerpm.link/743503430860

Відеоробота на пісню “Sumno” за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=oULZZf7AbR8Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

592
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...