Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харків'янка Блінцова Анастасія презентувала свою дебютну пісню-заклик «Ми пам'ятатимемо»!

Харків'янка Блінцова Анастасія презентувала свою дебютну пісню-заклик «Ми пам'ятатимемо»!

Анастасія вкладає свою душу в шкірну ноту, створюючи особливу мелодію, яка не залишить байдужим жодного українця. Пісня “Ми пам'ятатимемо” — про невичерпну силу та віру, якою сповнене серце кожного українця!

Анастасія вкладає свою душу в шкірну ноту, створюючи особливу мелодію, яка не залишить байдужим жодного українця. Пісня “Ми пам'ятатимемо” - про невичерпну силу та віру, якою сповнене серце кожного українця!

Творчість Анастасії Блінцової — це дерзкий і щирий вираз, де слова є потужними висловлюваннями, а ноти малюють прозорі оповіді. У своїх піснях Anastasia відкрито транслює свої думки заохочуючи слухачів занурюватися в текст, при цьому слідкуючи за музикою:

"Просто поважно вслухайтеся в текст і при цьому стежте за музыкою, щоб зрозуміти на чому акцент. Весь сенс лежить на поверхні. Зазвичай я висловлююся дуже прямолінійно."

Анастасія представляє свою музыку без слів як унікальне художнє полотно. Кожен слухач може стати творцем своєї історії, відчути важливі сенси особисто для себе!


З початком повномасштабного вторгнення співачка знаходилася вдома, у рідному Харкові, саме події перших місяців війни були сильною інспірацією до створення пісні “Ми пам'ятатимемо”.

У дівчини відбулася конвертація злості у створення української пісні, яка безпосередньо формує та розвиває нашу культуру. Завдяки цьому дівчина впевнено доноситиме сенси, які дійсно є на часі та яких так потребує українське суспільство.

Анастасія Блінцова розкриває для нас ідею пісні “Ми будемо пам'ятати”:
“Ми, українці, дуже сильний народ і нікому ніколи не вдасться поставити нас навколішки. Ця пісня нагадує, що щоби з нами не сталося, слід пам'ятати, що в остаточному результаті наш прапор підійметься високо над нашою країною і наша Україна повстане, як фенікс із попелу. Моя музика - це віддзеркалення цієї невичерпної сили та віри, якою сповнене серце шкірного українця.”.

Смалечку співачка вже була погружена у музичний світ. Своє дитинство Анастасія посвятила музичному розвитку, а тепер вона впевнено прагне удосконалювати та розширювати свої музичні горизонти для підкорення нових вершин!

Настя Блінцова створює пісні, які чіпляють до мурах. Дівчина змінює картину української музичної сцени, вплітаючи рок, класику та баладу в єдине новаторське звучання! Її музика – це світло перемоги та віри у краще майбутнє!

“Моя творчість: про здорові цінності, повсякденні життя людей та проблеми, які їх турбують, про оптимізм до життя, нагадування про важливі речі, привернення уваги до глобальних та соціальних тем” - зазначає Анастасія!

Амбітна співачка Блінцова Анастасія у майбутньому прагне стати першою артисткою в Україні, яка отримає престижну премію Ґреммі, незалежно від того, у якої категорії – як саунд-продюсер, композитор, автор чи виконавець.

Вона вірить у свій потенціал - здійснити значний внесок у розвиток української культури та музики, тому впевнено йде до своєї мети!

"Для своєї аудиторії я хочу бути близьким другом, мотиватором, наставником!" – поділилася своїм бажанням артистка.

“Ми будемо пам'ятати” вже доступний для прослуховування та завантаження на всіх основних музичних платформах:

https://id.ffm.to/my_pamyatatymemo?fbclid=PAAaZTaeI5DUh0CiH8ItQfRFzZE675HmTuDzaIc55ZBYA4Qb7MghoubTaNh0M


Більше інформації про співачку Анастасія Блінцова можна переглянути на її сторінці в Instagram:  https://www.instagram.com/anastasia_blintsova?igsh=MXhhMTBkamxkYzV3dw==Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

641
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...