Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

«Вперше я дарувала її своєму чоловікові, вдруге я дарую її світу»- співачка KARYN про нову пісню «В цьому ліжку»!

«Вперше я дарувала її своєму чоловікові, вдруге я дарую її світу»- співачка KARYN про нову пісню «В цьому ліжку»!

Співачка KARYN презентувала провокативний трек “В цьому ліжку”: про кохання та важливий вибір, який ми робимо щодня на користь єдиної людини, попри всі труднощі та перепони, які можуть зустрітися на нашому шляху!

“Які б соблазні чи негаразди не спіткали. Ти завжди обираєш одну і ту саму людину щодня”- ділитися своїми думками співачка!

Слова KARYN відверто відображають її позицію, що для неї є справжнім коханням - це про відданість, яка супроводжується перманентною впевненістю у виборі свого партнера щодня!

Як ділитися з нами артистка, ця пісня стала справжнім викликом для неї! За словами Каріні, трек “У цьому ліжку” відрізняється від попередніх композицій своєю енергетикою, яка має провокативний характер!

“Пісня “У цьому ліжку” є досить провокативною. І це для мене виклик. Бо я дивлюся на життя з певної дитячої позиції. Бути дорослою і дозволити собі виявлятися - це виклик для мене!”

Цікаво, що свою музичну кар'єру співачка розпочала з нелюбові до художньої школи та зламаної руки!

Каріну віддали грати на фортепіано у досить ранньому віці, але це не цікавило дівчину, та все змінилося, коли вона зламала руку. Цей нещасний випадок виявився переломним моментом у подальшому становленні KARYN як артистки, її ставлення до музыки кардинально змінилося.

Замість того, щоб припинити грати, вона раптово відчула возз'єднання з музикою та зрозуміла, що це саме та справа, що допомагає їй почувати себе живою!

Історія написання треку “У цьому ліжку” почалася у далекому 2019 році ще до початку всесвітньої пандемії. Співачка KARYN написала трек за одну годину, поки її чоловік із сином прогулювалися на вулиці!

“Записувала я пісню 2 рази, перший раз у 2019 році та дарувала її тільки своєму чоловікові, другий раз у 2023 і зараз я дарую її світу” - Каріна щиро додає коментар про створення пісні!

“У цій постелі” це четверта пісня від співачки KARYN. У своєму арсеналі Каріна має такі треки як: “Холодне місто” про холодну еміграцію українця в сучасних реаліях, цьому світі, які навіть у найхолоднішу зиму будуть поруч та зігріють тобі!

Співачка KARYN щиро хоче знайти своїх слухачів, які будуть розділяти її погляди та цінності! Також артистка закликає наш народ досліджувати український музичний продукт, знаходити творчість, яка чекає на своє відкриття, а не обмежуватися лише популярними піснями!

Слухай трек “У цьому ліжку” від співачки KARYN на всіх музичних платформах:

Spotify:

https://open.spotify.com/artist/1sNPHm8cJoOglSCoBVinVR?si=DWQwte2ySGWeGZmVc3JUww

Apple Music:

https://music.apple.com/ua/artist/karyn/609724582?l=uk

Слідкуй за артисткою KARYN у соцмережах:

Instagram:

https://www.instagram.com/karina_in_vilnius?igsh=MWU0bDJubzFoNmN6eA==Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

721
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...