uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Обласний конкурс сувенірів «Про Харківщину»

Обласний конкурс сувенірів  «Про Харківщину»

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» оголошує обласний конкурс сувенірів «Про Харківщину».

Конкурс проводиться з метою формування сучасного та впізнаваного образу Харківщини, складання електронного каталогу сувенірних виробів майстрів – учасників конкурсу.

До участі у конкурсі запрошуються особи, що займаються художньою творчістю та декоративно-прикладним мистецтвом, некомерційні й комерційні організації, виробники сувенірних виробів.

Учасники конкурсу представлять на розгляд журі авторські вироби у вигляді саме сувенірного виробу, виконані в будь-якому виді та техніці декоративно-прикладного мистецтва.

По закінченні конкурсу буде проведена виставка робіт учасників, нагородження переможців та створення електронного каталогу сувенірних виробів.

Детальні умови участі викладено у Положенні конкурсу, з яким можна ознайомитись за посиланням https://www.cultura.kh.ua/images/documents/suvenir.pdf

Подати заявку на участь можна до 15 квітня 2021 року за посиланням https://docs.google.com/.../1viD0NHW5YsPbxzeEKmAH....

Роботи на конкурс приймаються до 15 червня 2021 р., за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». 

Контактна особа - провідний методист відділу Педан Наталія
Тел: (057)725-12-46, (057) 725-12-47, (057) 725-12-36


Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

248
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...