Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Театр Танцю Foresight оголосили переможців першого сезону Divan Dance

Театр Танцю Foresight оголосили переможців першого сезону Divan Dance

Театр Танцю Foresight завершив перший сезон танцювального онлайн-батлуDivan Dance. Який кинув виклик карантинній депресії любителів потанцювати поруч з холодильником, на дивані, або ж разом з пультом від телевізора.

Журі та глядачі обрали найкращих танцюристів диванної атмосфери.Учасники Divan Dance підкорили кожного, своїми шпагатами над диваном, брейк-дансом з ковдрою, сальто разом з бабусиними танцями, танцювальні піруети з домашнім улюбленцем та іншими креативними відео.

Близько 100 учасників та декілька сотень відеоробіт. Чотири переможці: 1, 2, 3 місце та гран-прі. Загальний призовий фонд - 26000 грн.

Учасники порадували й надихнули нас. Ви не уявляєте, яке щастя бачити стільки талановитих і креативних людей - різного віку, різного стилю. У кожній роботі читалася особистість з великої літери «Л». Порадував серйозний підхід учасників. В результаті чого у нас був не просто «кастинг танцюриста», а цілі сюжетні ролики з ідеєю, меседжем і режисурою”, - розповідають організатори Divan Dance, Олександр Лещенко та Ліна Верес.

Divan Dance який дав можливість своїм учасникам, поринути у вирій справжнього диванного двіжу. Забути про всі карантинні думки, провести час з користю для себе та фінансовими бонусами у своїх кишенях.

Чемпіонат відбувається в три етапи:

1-й етап: Знайомство. Відео презентація себе і свого стилю танцю. Оцінювалось: креативність, подача і техніка. На виконання завдання було відведено 5 днів.

2-й етап: Пройшли 30 учасників. У домашніх умовах було потрібно розповісти (протанцювати - ред.) якусь історію в русі. Учасником в танці повинен був бути диван, але не всі дивани були готові до зіркового життя. Оцінювалась:: ідея, креатив, техніка. На виконання завдання було відведено 5 днів.

3-й етап: Суперфінал. Спільно з членами журі, було необхідно розробити креативний дует. На виконання завдання було відведено від 5 до 7 днів.

Переможцями першого Divan Dance стали:

Анастасія Брехова - Гран-прі (20000 грн)

Хочеться подякувати проєкту Divan Dance. Він вніс багато нового в моє життя! Це перший проєкт, перший танцювальний конкурс, в якому я брала участь”

Максим Григоров - Перше місце (3000 грн)

Коли стартував проєкт Divan Dance, я не думав, що буду брати участь, думав спостерігати з боку за учасниками. Адже я ніколи не брав участь в таких проєктах. Але, мені прийшло запрошення взяти участь, і я вже не міг відмовитися”

Наталія Короткіна - Друге місце (2000 грн)

Я вдячна організаторам за спонукання до дiї, можливість творити та виражати себе”

Ксенія Рябоконь - Третє місце (1000 грн)

Я дуже рада, що зважилася взяти участь в цьому конкурсі! Це був мій перший досвід в зйомці танцювального відео, я і не думала, що мені це так сподобається, збере стільки позитивних відгуків та надихне на подальший розвиток. Дуже хотілося проявити себе, перевірити свої сили й все вийшло, чому я дуже рада. Дякую величезне за цю можливість, спасибі членам журі та всім учасникам за натхнення і конкуренцію”

Переможці першого сезону вже стали зірками, які збирають шалену кількість переглядів своїх відео та які дають інтерв’ю топовим українським ЗМІ. Не прогав свій шанс, чекай на другий сезон батлу та отримай можливість прокинутися улюбленцем танцювального двіжу.

Divan Dance - це інноваційний формат танцювального конкурсу, який проходить повністю в онлайні. Унікальна можливість продемонструвати свій талант зірок українського танцю.



Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

742
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...