Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Співачка Carrie Frank дарує Крила кожному, хто вірить в кохання!

Співачка Carrie Frank дарує Крила кожному, хто вірить в кохання!

Carrie Frank /Керрі Франк молода українська співачка, автор пісень представляє свій дебютний сингл «Крила».

Рік створення: 2023

Жанр : Pop

Music,lyrics: Karolina Horbachova

Soudproduction : Roma Crybye

Ця пісня призвана подарувати слухачам надію та натхнення, нагадуючи , що кохання - це та сила, яка дарує нам крила. Низький альт - тембр співачки придає цій композиції особливий шарм та глибину. «Крила» не просто пісня, а історія про те, як кохання може змінити наші життя на краще. Вона наповнена емоціями й почуттями, які підтримають і надихнуть кожного хто цього потребує.»

Історія створення : "Початком мого співочого шляху, став переломний момент в житті, коли я зрозуміла що не хочу його прожити, не здійснивши свою найзаповітнішу мрію - бути співачкою. Спробувавши багато професій, я зрозуміла, що моя душе все таки належить музиці. Це те про що я завжди мріяла. Музика стала моїм компасом. Я повернулась до себе. Хочу дарувати свою музику, працювати, вдосконалюватися щоб мій слухач мене почув. . ."

Позиціонування : «В серці моєї музики-кохання. Світ, долі людей, та власні емоції надихають мене на написання пісень.

Моя мета - створювати музику, що залишиться в серцях слухачів на довгі роки та додасть їм натхнення, комусь допоможе або стане саундтреком до якогось класного етапу в житті. Вірю, що в сучасному світі ВАЖЛИВО і МОЖЛИВО бути собою і в творчості, і в житті.Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

653
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...