uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Оголошено подробиці проведення 10-го міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK

Оголошено подробиці проведення 10-го міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK

14 вересня відбудеться головна медійна подія України - KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon, який організовує компанія Media Resourсes Management за підтримки Українського Культурного Фонду.

Відзначаємо 10-річчя KYIV MEDIA WEEK у форматі міжнародного онлайн марафону про тренди і перспективи аудіовізуальної індустрії в Україні та світі. У 2020-му році усі ми опинилася перед небаченими досі викликами, тож саме час сформувати актуальні візії, зрозуміти нові правила гри в індустрії та віднайти антикризові рішення для сталого розвитку медіаринку.

KMW Global Marathon представить ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: K7 MediaC21 Media, Ampere AnalysisPrensario International; найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору від Media Business Reports (MBR); тематичні панельні дискусії за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу, inspіration talks від зірок індустрії. Традиційно,програма KMW максимально охоплює всі сфери сучасного медіабізнесу: кіно, ТБ, формати, серіали, анімацію, digital-технології, дитячий контент, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії, міжнародну копродукцію та багато іншого.

Усі охочі матимуть змогу взяти участь у марафоні безкоштовно (за умови попередньої реєстрації), а згодом – отримати ексклюзивні аналітичні дослідження та огляди аудіовізуальних індустрій України та ключових територій світу, що спеціально розробляються напередодні KMW GM, у зручному форматі white paper.

Катерина Удут, директорка MRM: “Цього року KMW відбудеться вже вдесяте, і ми планували провести його особливо масштабно, зібравши для святкування нашого ювілею друзів та партнерів з усього світу у Києві. Однак, реальність вносить свої корективи, і нам, як і більшості індустріальних майданчиків, довелось піти в онлайн, трансформувати формат та програму форуму відповідно до нових умов. Місія KMW залишається незмінною: розвиток української медіаіндустрії та налагодження співпраці між представниками аудіовізуальної сфери з усього світу. Концепт Global Marathon обрано також не випадково. Протягом одного дня ми плануємо крок за кроком, рухаючись разом із сонцем по земній кулі, завдяки унікальній експертизі наших партнерів, дізнатись про стан речей медіаринку на кожній із територій: Азія, Східна Європа, Західна Європа та Великобританія, США та Канада, Латинська Америка... Хіба можливо було б здійснити таку подорож за один день у звичайному світі? Так, індустрія зараз переживає не найкращі часи, але в наших силах об’єднатись з колегами з усіх континентів для обговорення ситуації та пошуку антикризових рішень. Тому запрошую усіх доєднатись до KMW Global Marathon. Також висловлюю особливу подяку Українському Культурному Фонду, завдяки підтримці якого цьогорічний форум зможуть віртуально відвідати усі охочі та абсолютно безкоштовно».

Виконавча директорка УКФ Юлія Федів: «Український культурний фонд підтримує KYIV MEDIA WEEK у межах програми «Знакові події». Власне, такими масштаби форуму і є, адже протягом десятьох років він формує тренди, порушує важливі питання, збирає велике коло однодумців і представників аудіовізуальної індустрії. Нам, як державній інституції, буде цікаво дізнатись думки учасників KYIV MEDIA WEEK щодо подолання глобальної кризи, яка спіткала культурні та креативні індустрії. Переконана, ми почуємо чимало оригінальних ідей, які стануть підґрунтям для подальших ефективних рішень».


KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon

14 вересня 2020

Місце зустрічі професіоналів контент-індустрії з усіх куточків світу та платформа для трансляції KMW Global Marathon – сайт інформаційно-аналітичного партнера форуму MediaBusinessReports (MBR).

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/

Реєстрація: https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

Стежте за нашими новинами в соцмережах: FacebookInstagram

Контакти для ЗМІ: pr@mrm.ua, 0977655092

_________________________________________________________________________________

Довідково:

Міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK (далі – KMW) – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, головна медійна подія в Україні, що об’єднує міжнародний ринок контенту та ряд ексклюзивних B2B заходів. KMW проводиться щорічно в Києві з 2011 року і є платформою для продуктивного спілкування ключових гравців медіабізнесу країн нашого регіону з колегами та партнерами з усього світу: щороку KMW збирає учасників з більш ніж 35 країн світу.

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/

Facebook: https://www.facebook.com/kyivmediaweek/

Media Resources Management – перша в Україні консалтингова компанія, яка з 2005 року надає комплексні послуги у сфері аудіовізуальної індустрії та медіа, дотримуючись найвищих світових стандартів. Сфери компетенції MRM: управління медіапроєктами, комплексний консалтинг в медіагалузі, маркетингові дослідження, медійна бізнес-аналітика, фандрайзинг, GR, інформаційно-аналітична періодика, організація міжнародних заходів, комплексний супровід для виходу на міжнародний ринок, галузеві ЗМІ, публікація спеціалізованої професійної літератури, освітні проєкти, B2B івент-менеджмент, розвиток теле- і кіноіндустрії в Україні та країнах СНД, а також представництво інтересів локального медіаринку на міжнародному рівні.

Сайт: mrm.ua

Facebook: https://www.facebook.com/mediaresourcesmanagement/

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Сайт: ucf.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

358
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...