Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Всеукраїнський флешмоб «Дякуємо лікарям»

Всеукраїнський флешмоб «Дякуємо лікарям»

Компанія OPTI запрошує всіх долучитись всеукраїнського флешмобу «Дякуємо лікарям». 21.05 2020 о 19.00 кожен охочий вмикне свій автомобільний сигнал вдячності нашим лікарям. Водії нашої компанії також приєнуються до флешмобу.

Компанія OPTI з початку карантину в Україні долучилась до соціальної відповідальності бізнесу, реалізувавши декілька ініціатив в рамках національного проекту “Місто чекає свого героя”:

  • За підтримки МОЗ України компанія безкоштовно перевозила лікарів у 6 регіонах України (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Рівне).
  • Спільно з місцевими органами самоврядування у Хмельницькому та Житомирі компанія безкоштовно допомагала доставляти соціальні продуктові набори.
  • Безкоштовне перевезення працівників національного штабу Центру громадського здоров'я України.
  • У зв'язку з проблемами транспорту, служба OPTI безкоштовно розвозить людей на процедури гемодіалізу у Хмельницькому, та планує запустити таку послугу і в інших містах.

У зв'язку з пом'якшенням карантину в Україні, компанія 21 травня 2020 року о 19.00 організовує соціальну акцію “Дякуємо лікарям”, в рамках якої, водії служби з'їдуться до центральних лікарень у 24 регіонах України.

Одночасно, по всій території України о 19.00 пролунає автомобільний сигнал вдячності.

“Ми закликаємо всіх водії долучитись до цього флешмобу! Підтримати лікарів у цей нелегкий час для всієї країни, а також показати всьому світові відкритість та вдячність наших громадян.” - генеральний директор компанії OPTI Петро Ковтун.

В багатьох країнах Європи та світу схожі ініціативи реалізуються звичайними людьми, які у визначений час виходять на свої балкони — аплодуючи лікарям. В України подібних акцій поки не існує. Ми плануємо показати всьому світові вдячність українців медичному персоналу, лікарям за їх безцінну роботу.

В яких містах точно планується акція:

1. Київ

2. Харків

3. Хмельницький

4. Чернівці

5. Львів

6. Івано-Франківськ

7. Запоріжжя

8. Дніпро

9. Тернопіль

10. Луцьк

11. Рівне

12. Вінниця

13. Кам'янське

14. Кривий ріг

15. Одеса

Список оновлюється.Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

452
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...