Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харків'янин Андрій Опанасенко здобув бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи U23 з фехтування

Чемпіонат Європи U23 з фехтування відбувся у Турції з 1 по 4 червня.

У чоловічих командних змаганнях з фехтування на шпазі Андрій Опанасенко разом з іншими партнерами зі збірної України Нікітою Кошманом, Михайлом Краснюком та Максимом Перчуком у чвертьфіналі перемогли італійців зі рахунком 45:36, але у поєдинку за вихід у фінал в один укол поступилися французам 44.

Далі був поєдинок за третє місце, яке українці виграли 45:36 у збірної Швейцарії.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті 2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову медаль та посіла третє загальнокомандне місце.