Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

В Харькове реализовывают проекты поддержки бизнеса

В Харькове реализовывают проекты поддержки бизнеса

У Харкові впроваджують проекти «Quick Help» та «Купляй харківське», які спрямовані на підтримку підприємців та розповсюдження їхньої продукції.

Про це 29 квітня, в ефірі радіо "Накіпело" розповів директор КУ "Офіс реформ Харкова" Дмитро Давидьянц.

За його словами, проект Quick Help передбачає можливість отримати генератори та прилади високоякісного супутникового інтернету.

«Участь у цьому конкурсі може взяти кожен підприємець, чий бізнес зареєстрований у Харкові. Серед основних критеріїв відбору - створення робочих місць (не менше трьох), сума податків, що сплачуються, та соціальна відповідальність», - повідомив Дмитро Давидьянц.

У рамках проекту планується надати понад 50 пакетів допомоги. Конкурс триватиме до 30 квітня включно.

Крім того, Дмитро Давидьянц розповів, що у місті розробляють проект «Купуй харківське». Його мета – реалізація продуктів місцевого виробника на ринках інших регіонів та країн.

«Фахівці розробляють комунікаційну стратегію, завдяки якій ми зможемо просувати харківський товар різноманітними шляхами – від таргетованої реклами до участі у виставках. Просувати продукти брендів за кошти міжнародних донорів», - зазначив директор «Офісу реформ Харкова».

До проекту можуть долучитися як виробники продуктів, а й різні установи, навчальні заклади тощо.Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

819
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...