Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Фінал Кубка України серед дорослих з панкратіону і грепплінгу

Фінал Кубка України серед дорослих з панкратіону і грепплінгу

24 березня в Палаці спорту “Локомотив” відбулось урочисте відкриття фіналу Кубка України серед дорослих з панкратіону і грепплінгу.

Захід було організовано Міністерством молоді та спорту України, федерацією панкратіону України, федерацією грепплінгу України та за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Партнерство міської ради і федерацій по грепплінгу та панкратіону сприяє розширенню можливостей та подальшого розвитку спорту у місті та просуванню спортсменів. Харків може гідно приймати у себе спортсменів і має всю необхідну матеріально-технічну базу для проведення подібних заходів.

Змагання проводяться серед членів федерації панкратіону і федерації грепплінгу з усіх областей України та будуть тривати до п’ятниці включно. Захід проводиться з метою залучення харків'ян до регулярних занять фізичною культурою, спортом та популяризації панкратіону і грепплінгу, як виду спорту, підвищити рівень майстерності спортсменів України та визначити збірні команди України для участі у міжнародних змаганнях.

В перший день вже було нагороджено переможців з грепплінгу ноу-гі. Перші місця серед жінок зайняли: вагова категорія 53 кг Скрипник Світлана 1994 р.н. (Сумська обл), вагова категорія 58 кг - Синявіна Вікторія 1989 (Сумська обл), вагова категорія 64 кг - Милокумова Ольга 1992 (Полтавська обл.), вагова категорія 71 кг - Герман Олена 1996 (Харківська обл.), вагова категорія 71+ кг - Накопюк Аміна 2001 (Сумська обл.).

Переможці серед чоловіків: вагова категорія 62 кг - Ніколенко Мілан 2003 (Кіровоградська обл.), вагова категорія 66 кг - Черкалюк Юрій 1989 (Чернівецька обл.), вагова категорія 71 кг - Тодаєв Магомед-Салах 2000 (м. Київ), вагова категорія 77 кг - Касумов Касум 1998 (Сумська обл), вагова категорія 84 кг - Баркар Андрій 1994 (Одеська обл), вагова категорія 92 кг - Гадіров Денис 1999 (Кіровоградська обл), вагова категорія 100 кг - Житков Едуард 1996 (м. Київ), вагова категорія 100+ кг - Джуран Іван (Чернівецька обл).

В урочистому відкритті заходу взяли участь творчі виступи народного шоу-театру оригінального жанру "Діти майбутнього" при ГУНП в Харківській області та чемпіонів України з сучасного танцю, представників України на чемпіонатах Європи та світу - команди Explosion школи ALL Stars Dance Centre.

Найвидовищні фінальні поєдинки ще попереду, завтра 26 березня о 18:00 на всіх учасників чекає фестиваль бойових мистецтв Madabattle. Завершенням заходу стануть показові виступи найкращих бійців з ММА серед напівпрофесіоналів.

В зв'язку з карантинними обмеженнями подивитися захід можна на Youtube каналі Madabattle https://youtu.be/pvitErcSReA.Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

636
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...