Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Вересень у Літмузеї

Вересень у Літмузеї

Щопонеділка та щосереди, 19.00 – Клуб фольклорного співу
Щоп’ятниці – збори Кіноклубу в Літмузеї (анонси на сторінці kinoklub_litmuz.livejournal.com)
26 вересня, 10.00-18.00 – «Вихідні в Літмузеї»
26 вересня – Буккросінг дитячої книги в Літмузеї

Постійні експозиції

«Григорій Сковорода: мандрівка за щастям»

Постійна експозиція Харківського Літмузею присвячена творчості Григорія Сковороди, українського мандрівного поета і філософа XVIII ст., його міркуванням про щастя.

«“Будемо жити!” (світова література про війни ХХ століття)»

Харківський літературний музей відкриває виставку «Будемо жити!», що представить найвідоміші твори світової класики про війни ХХ ст. Як ці твори ілюструють сучасні події в Україні?

У військовому протистоянні з Росією Україна відзначила соту річницю початку І Світової війни і готується до сімдесятої річниці завершення ІІ Світової. Навіть якщо з власного вікна не видно ворожих танків і не чути вибухів, війна стосується кожного. І не тільки в країні, яку втягнули у збройне протистояння. У військовий час мирне, на перший погляд, життя триває під знаком смерті, страждань, руйнацій, що накладає відбиток і на повсякденність, і на майбутнє. Війна спонукає гостріше відчувати власну відповідальність за цей світ. Експонати виставки – це твори світових класиків про війну, артефакти та фото із зони бойових дій на Сході України. Вони створюють атмосферу причетності кожного до сучасної війни в Україні, а також включають трагічне сьогодення у мілітарний контекст ХХ-ХХІ ст.  

Виставки

«Фантастична книга. Наукове літо в кабінеті професора КрейзіФорда»

Майкл Фарадей говорив про те, що наука виграє, коли її крила розкуті фантазією. Ця думка надихнула на створення простору, де фантастичні мрії та ідеї письменників крокують поряд із справжніми винаходами. У кабінеті шаленого професора КрейзіФорда оселились і книжки фантастів Едгара По, Жуля Верна, Герберта Уеллса, Айзека Азімова, Роберта Хайнлайна, Артура Кларка, і водночас – несподівані наукові факти.

Які ж винаходи передбачили письменники-фантасти, а які їх ідеї були хибними та нездійсненними? Хто винайшов літак, акваланг, гелікоптер, електронну книжку, ескалатор, ноутбук, телеграф? Чи можливі альтернативні форми життя? Куди і якими способами можна подорожувати? Звідки взялися роботи? Чи є небезпечними істоти-мутанти? На ці та чимало інших запитань варто пошукати відповіді на сторінках «Фантастичної книги» Літмузею.

Адреса: м. Харків, вул. Фрунзе, 6 (ст. м. «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова»).
Вартість вхідного квитка до музею – 12 грн. 50 коп. (для учнів та студентів – 7 грн ),
екскурсії чи інтерактивної програми – 50 грн. Довідки за телефоном 706-25-79.
Слідкуйте за подіями в Літмузеї на сторінках http://www.facebook.com/groups/lit.museum/ та http://vk.com/litmuzey_club



Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

573
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...