Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Молодь Харкова залучають до бюджетного процесу

Молодь Харкова залучають до бюджетного процесу

У Харкові підписали Меморандум про співпрацю, що передбачає участь міста у проекті «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад».

Документ було підписано між Харківською міською радою та ГО «Агентство антикризової підтримки». У заході взяли участь перший заступник міського голови Олександр Новак, команда Молодіжної ради при Харківському міському голові, представники громадської організації та профільних департаментів міськради, депутати, молодь.
Меморандум передбачає залучення молоді Харкова до бюджетного процесу міської ради. Для цього було сформовано команду, до якої увійшли представники різних громадських організацій, студентського самоврядування та ін. Протягом 11 місяців вони отримуватимуть менторську підтримку, яка допоможе встановити довіру між жителями громади та місцевою владою у питаннях розподілу та використання місцевого бюджету.

Як зазначив Олександр Новак, участь у проекті дозволить поглибити розуміння молоддю структури та особливостей формування місцевих бюджетів, а також важливих аспектів прозорого та відповідального їх використання.

«Це не лише платформа для спільної діяльності, а й можливість молоді та влади об'єднатися для моніторингу та впливу на розподіл ресурсів та бюджетних коштів. Такий крок сприяє прозорості та відповідальності», - зазначив перший віце-мер.

Проект реалізується в рамках програми «Мріємо та діємо», яка здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Передплатіть Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

ДжерелоПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

983
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...