Большого
Города

Размышления Большого Города

Боксерка з Харківщини стала чемпіонкою України серед юніорів

Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок проходив з 25 вересня по 1 жовтня у селі Колоденка Рівненської області. Спортсмені Харківської області здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

У ваговій категорії до 63 кг харків'янка Єлизавета Ситник успішно дійшла до фіналу, де перемогла суперницю з Рівненської області та здобула титул чемпіонки України.

У змаганнях серед юніорів харківський боксер Кирило Бондаренко посів друге місце у вазі до 70 кг, поступившись у фіналі спортсмену з Чернігівської області.

У вазі до 66кг харківська спортсменка Віталіна Пархомова, поступившись у фіналі суперниці з Дніпропетровської області, посіла друге місце. Також на рахунок боксерки була бронзова медаль у ваговій категорії до 57 кг.

Підготували харківських боксерів до чемпіонату їх тренери Сергій Верходанов, Олексій Солодовников та Денис Густодім.