Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Харкові та Куп’янську

Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Харкові та Куп’янську

18 – 20 вересня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Харків та Куп’янськ із офіційним візитом. 

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Коли? 18 вересня, 14:00 – 17:00

Де? м. Харків, Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, просп. Науки, 9-А, бібліотечний корпус, аудиторія 311, 3-й поверх.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Подача заявок за посиланням:http://bit.ly/NGOs_training_2019

Подія на Facebook:https://www.facebook.com/events/1619212591543141/

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 19 вересня, 11:00 – 12:30 Де? м. Харків, Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, просп. Науки, 9-А, бібліотечний корпус, аудиторія 311, 3-й поверх.

Коли? 20 вересня, 10:00 – 11:30 Де? м. Купянськ, Куп'янський краєзнавчий музей, вул. 1 Травня, 21, виставкова зала, 1-й поверх.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 19 вересня, 14:00 – 17:00

Де? м. Харків, Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування, пров. Банний, 1, конференц-зала, 1-й поверх.

Основні теми заходу: - Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу; - Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network); - EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; - Просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні»; - Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Лариса Севостьянова, представниця Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та інші

Реєстрація обов’язкова за посиланням:http://bit.ly/biz_workshop_2019

Подія на Facebook:https://www.facebook.com/events/2454118438011896/

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 20 вересня, 13:00 – 14:30

Де? м. Купянськ,Куп’янська міська рада, просп. Конституції, 3, мала зала, 3-й поверх.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів:COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.


Візит Представництва ЄС до Харківської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.uaПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

578
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...