Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харків'яни медально виступили на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO

З 3 по 6 жовтня у Хмельницькому відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO, на яких спортсмени Харківської області здобули 85 медалей, в тому числі 36 золотих.

Участь в Кубку України взяли понад 200 кікбоксерів з 18 областей та Києва. За підсумками змагань збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце, виборов 16 золотих, 14 срібних та 7 бронзових медалей.

В свою чергу, Всеукраїнські змагання зібрали майже 400 учасників з 16 областей країни.

Юні харківські кікбоксери здобули 20 золотих, 12 срібних та 16 бронзових нагород.

За підсумками турніру спортсмени клубу «Аdrenaline» посіли третє командне місце.

Підготували спортсменів Харківщини до змагань Заслужений тренер України Олег Галищев та Ольга Галищева СК "Мастер", Заслужений тренер України Віталій Гагарін та Олексій Даньшин "Центр бойових мистецтв", Кирило Caвельєв СК "Ахіллес", Денис Пірякін СК "Fight soul team" та Євген Мінаєв СК "Аdrenaline".