Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харківська бігьорл Stefani стала однією з героїнь олімпійського серіалу про брейкінг

Харківська бігьорл Stefani стала однією з героїнь олімпійського серіалу про брейкінг

Міжнародний олімпійський комітет випустив серіал «Breaking Life: Road to Paris 2024».

У ньому розповідається про виконавців зі США, Литви, Японії, що змагаються за право виступити на Олімпіаді. В одній із серій детально знайомитиме глядачів з українською бігьорл, харків'янкою Анною Stefani Пономаренко, яка наразі також виборює путівку до Парижа.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі брейкінг вперше дебютує як офіційний олімпійський вид спорту.

«Анна Пономаренко також є однією з 100 харківських спортсменів, які цьогоріч отримують стипендії від обладміністрації. У січні ми затвердили перелік кандидатів на здобуття стипендії і протягом року щомісяця їм виплачуватимемо приблизно по 7 тисяч гривень. Важливо зазначити, що у 2022 році за ініціативи начальника Харківської ОВ Олега Синєгубова зробили підвищення цієї стипендії, адже розуміємо, що особливо в таку непросту годину необхідно підтримувати наших спортсменів», – зазначив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОВА Константин Ананченко.

Так, у серіалі "Breaking Life: Road to Paris 2024" Анна ділиться процесом своєї підготовки до Ігор-2024. Через повномасштабну війну українські бібої та бігерлз, на відміну від інших команд, тренуються у різних країнах, часто – самостійно. Та це лише додає мотивації, каже бігьорл: «Мені пишуть військові й кажуть, що я їх надихаю. Я хочу виграти золото, бо це більше, ніж просто медаль».

А ще Stefani розповідає, як продовжувала кар'єру під час вагітності: тренувалася на сьомому місяці, а до змагань повернулася вже через два місяці після народження доньки Мілані: «Я хотіла всіх здивувати, і це вийшло – посіла п'яте місце на змаганнях у Японії».

Переглянути цей та інші епізоди серіалу можна на офіційному сайті Міжнародного олімпійського комітету за посиланням .

Українська олімпійська збірна з брейкінгу наразі змагається за право виступити у Парижі. На нещодавньому кваліфікаційному турнірі у Шанхаї харківські бігерлз Анна Stefani Пономаренко та Катерина Kate Павленко посіли 9 та 10 місця, а бібої Олександра Lussy Sky Гатин-Лозинський та Олег Kuzya Кузнєцов посіли 13 та 14 місця.

Щоб пройти на Олімпіаду на останніх відбіркових змаганнях, що відбудуться у Будапешті, дівчатам треба посісти місця у топ-10, а хлопцям – у топ-8. Підтримують українську збірну платформи Street Culture & Алгоритм дій та Міністерство молоді та спорту України.

джерелоПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

940
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...