Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

В Харькове возобновил работу Городской роддом №1

В Харькове возобновил работу Городской роддом №1

Міський пологовий будинок №1 розпочав свою роботу після майже двох років простою через значні руйнування внаслідок обстрілів

За словами директора медичної установи Євгена Благовіщенського, на початку повномасштабного вторгнення пологовий будинок зазнав кількох ворожих ударів. Наймасштабніший стався 1 березня 2022 року, після чого стаціонар припинив роботу.

«Було зруйновано близько 50% будинку. Тоді працювати було неможливо, бо пропало опалення, було вибито вікна та двері, пошкоджено дах. На той час тут було близько 30 породіль», - розповів Євген Благовіщенський.

Як повідомив ст. о. директора Департаменту охорони здоров'я Ігоря Кулика за сприяння Міжнародної організації з міграції на всіх поверхах будинку провели ремонтні роботи. Зокрема було відновлено близько 880 кв. м покрівлі, шість вхідних груп, понад 150 вікон та 100 дверей біля палат.

«Сьогодні відновивши роботу Міський пологовий будинок №1, і відтепер усі сім пологових будинків Харкова функціонують. Усі вони відповідають високим критеріям надання медичної допомоги. Ми дуже вдячні нашим європейським партнерам, які допомагали у відновленні, та міському голові Ігореві Терехову, який знайшов спонсорів для відновлення лікарень», - зазначив Ігор Кулик.

Медичний координатор Міжнародної організації з міграції Сергій Конченко розповів, що Міському пологовому будинку №1 надали апарат УЗД та операційний стіл. У закладі було встановлено систему вентиляції в операційній, душові та туалети, а також повністю відновлено всі комунікації.

«У найближчих планах нашої організації – передати установі біохімічний аналізатор та додаткові ліжка для прийому пологів. Крім того, ми продовжимо реалізацію різних проектів, щоб забезпечити надання якісних медичних послуг у місті Харкові», - наголосив Сергій Конченко.

ДжерелоПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

565
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...