Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харківські велосипедисти здобули медалі загальноукраїнських змагань

Харківські велосипедисти здобули медалі загальноукраїнських змагань

З 1 по 5 листопада у Львові відбулися Кубок України з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат України зі спринтерського омніуму серед юнаків та дівчат.

Під час змагань спортсмени Харківської області здобули 7 золотих, 8 срібних та 2 бронзові медалі.

Найбільше золотих нагород Кубка України Харківщині приніс Богдан Данильчук. Він посів перші місця у спринті, кейрині та у гіті на 1000 м з місця, а також отримав «золото» у командному спринті разом із Валентином Варгаракіним та Владиславом Денисенком у складі об'єднаної команди зі львів'янином Остапом Сулковським.

Також переможцями та призерами Кубка стали:

- Валентин Кабашний – 1-е місце командна гонка переслідування у складі об'єднаної команди разом зі спортсменами зі Львівської, Тернопільської областей та Києва, 1-е місце омніум та 2-е місце індивідуальна гонка переслідування.

- Аріна Коротєєва - 1-е місце індивідуальна гонка переслідування, 2-е місце у дисципліні медісон разом із львів'янкою Тетяною Клімченко.

- Софія Ковтун – 2 місце спринт, 2 місце кедрин, 2 місце гіт на 1000 м з місця.

- Єгор Коробов у складі об'єднаної команди разом зі спортсменами з Львівської та Вінницької областей – 2 місце командний спринт, 3 місце спринт.

- Владислав Денисенко – 2 місце кейрин.

- Валентин Варгаракін – 3 місце кейрин.

У чемпіонаті України зі спринтерського омніуму єдину медаль Харківщині принесла Марина Романенко, яка посіла друге місце у змаганнях серед дівчат.

ДжерелоПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

1192
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...