Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

У Харкові відбулося відкрите тренування з таеквон-до

У Харкові відбулося відкрите тренування з таеквон-до

У суботу, 25 лютого, всі бажаючі харків’яни взяли участь у тренуванні від провідних коучів таеквон-до дитячо-юнацької спортивної школи єдиноборств «ХЗТД».

Окрім тренування з таеквон-до десятки юних харків’ян стали свідками показового виступу вихованців і тренерів “Центру бойових мистецтв” ЗТУ Віталія Гагаріна. Спортсмени підготували для глядачів видовищний показовий виступ, у якому задіяли понад 200 хлопців та дівчат.

Також відвідувачі взяли участь у цікавих конкурсах та розіграші подарунків від Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту і Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

За сприяння розвитку спорту в місті тренери, які взяли участь у відкритому тренуванні, отримали Подяки від директора департаменту Олександра Власенка.

Нагадаємо, відкрите тренувння організоване Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Воно відбулося у безпечному місці – на мінус третьому поверсі підземного паркінгу торгівельно-розважального центру “Нікольський”.

ДжерелоПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

1665
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...