Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Запрошуємо на онлайн-конкурс із воркауту «Сталеві м'язи»

Запрошуємо на онлайн-конкурс із воркауту «Сталеві м'язи»

Участь у заході можуть взяти діти і підлітки з Харкова та всієї України.

"Сталеві м'язи" – онлайн-конкурс із воркауту, організований Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з харківським клубом "Barstylers".

Захід стартує 23 січня. Змагання проводитимуться у трьох вікових категоріях: до 9 років, 9-14 років, 15+ років. Взяти участь у заході можуть усі бажаючі шанувальники цього виду спорту незалежно від рівня підготовки.

Умови участі:
⁃ На офіційній сторінці Barstylers Workout Team в Інстаграм, а також на офіційній сторінці федерації воркауту Ukrainian Street Workout 23 січня будуть розміщені відео з комплексом вправ з воркауту (окремим для кожної вікової категорії).
⁃ Учасники повинні технічно виконати запропоновані тренером вправи і зняти процес на відео.
⁃ Відеозвіти гарної якості у вертикальному форматі mp4 потрібно надіслати на офіційний телеграм канал Barstylers Wоrkout Team до 25 лютого

Переможців у кожній віковій категорії обиратиме команда професійних суддів. Результати оголосимо 28 лютого.

Відзначимо, отримані відео учасників будуть розміщені на нашому телеграм каналі Kharkiv Sport City, офіційних інтернет ресурсах Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Barstylers та Ukrainian Street Workout.

ИсточникПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

767
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...