Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

У Харкові запустився безкоштовний міський сервіс для підприємців “To be”

У Харкові запустився безкоштовний міський сервіс для підприємців “To be”

Департамент адмінпослуг і споживчого ринку разом з Молодіжною радою при Харківському міському голові запустили безкоштовний міський сервіс для підприємців «To be». 

До сервісу входять чат-бот і менторська допомога в форматі онлайн-консультацій. Люди, які ведуть бізнес і щодня стикаються з безліччю питань і труднощів, можуть звернутися за допомогою і отримати її досить швидко, а головне - безкоштовно.

На сайті To be можна обрати ментора в одному з напрямків: менеджмент, маркетинг, торгівля і фінанси. Достатньо обрати доступний час, записатися на консультацію і зв’язатися з експертом в Zoom, Skype або іншому зручному сервісі. Консультація триватиме 30 хвилин. Також на сайті буде база статей експертів у різних сферах.

Мета чат-бота To be bot в Telegram - допомогти малому бізнесу швидко отримувати необхідну юридичну інформацію в структурованому вигляді. В майбутньому з'явиться також можливість задати більш глибокі питання співробітникам з профільних служб міста.

Отримати консультацію можна за посиланням: http://tobe.kh.ua/ru

Знайти відповіді з юридичних питань в чат-боті: https://telegra.ph/Proyekt-Mentorska-dopomoga-08-25Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

566
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...