Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Стало відомо, чи потрібно учням шкіл Харкова проходити медичні огляди

Стало відомо, чи потрібно учням шкіл Харкова проходити медичні огляди

Про це розповіли у Департаменті охорони здоров’я.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я, медичні профілактичні огляди дають змогу оцінити стан здоров'я дітей, своєчасно виявити ранні ознаки захворювання та запобігти розвитку хвороби. Тому незалежно від форми навчання, профогляди є обов’язковими та щороку проводяться за місцем медобслуговування дитини.

  • Діти, яким через війну довелося тимчасово покинути домівку, можуть зробити це за місцем фактичного проживання у закладі охорони здоров'я, який працює за Програмою медичних гарантій та здатний забезпечити надання необхідної медичної допомоги.
  • Першокласникам медогляд потрібно було пройти перед зарахуванням до школи, а отримані після обстеження документи (довідку про результати медогляду та карту профілактичних щеплень) надати медичному працівнику закладу освіти.
  • Для дітей, які вже навчаються у школі (2-11 класи), щорічний медогляд також є обов’язковим, але його можна зробити пізніше. Щоб не створювати черг у перші дні вересня, візит до педіатра або сімейного лікаря можна перенести на будь-який інший час, наприклад, ближче до дня народження дитини.
  • Також у департаменті зазначили, що навчальний заклад може попросити додатково надати довідку про вакцинацію дитини, якщо такі дані відсутні. Наприклад, у випадку, коли учневі довелося змінити школу. Крім того, необхідно надати оновлену довідку, якщо дитині останнім часом робили щеплення.

У департаменті зазначили, що значна міграція, скупченість та змінені побутові умови спонукають ще уважніше ставитися до вакцинації. З огляду на це, до батьків звертаються з проханням дотримуватися порядку проведення обов’язкових профілактичних щеплень та їх оптимальних строків, затверджених Календарем профілактичних щеплень в Україні.

Джерело


Подписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

1435
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...