Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Конкурс плакату в рамках Бієнале Довіри

Конкурс плакату в рамках Бієнале Довіри

19-21 жовтня у Львові відбудеться Бієнале Довіри. Це захід, покликаний актуалізувати важливість довіри у суспільстві. В рамках Бієнале відбудеться конкурс плакатів на тему довіри. Призовий фонд конкурсу становить 6 тис. євро.

Голова журі конкурсу – Яцек Ягельський, проректор Познанської Академії мистецтв (Польща). Секретар журі – Богдан Шумилович, керівник «Міського медіа архіву», Центр міської історії Центрально-Східної Європи (Львів).

Участь у конкурсі плакатів можна брати як самостійно, так і об’єднавшись у творчі групи. Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно подати заявку до 25 липня, після чого до 17 вересня підготувати роботу. Подати заявку на участь, а також дізнатися подробиці конкурсу можна на сайті poster.biennaleoftrust.org.

До 30 вересня журі обере 30 найкращих робіт і трьох призерів, які отримають грошові винагороди у розмірі 3, 2 та 1 тис. євро. Найкращі плакати будуть експоновані у міському просторі Львова в рамках Бієнале, а також в інших містах України.

10-13% ВВП – саме стільки втрачають країни з так званою параноїдальною економікою, до яких прямує й сучасна Україна. Контролюючі інстанції, нагляд і обмеження – ось наслідки презумпції недовіри, у якій ми живемо.

Довіра – така на перший погляд нематеріальна – має цілком відчутне втілення у капіталі і якості життя суспільства. І тому важливо повернути звичку довіряти у наше повсякдення.

Докладніше:

poster.biennaleoftrust.org

https://www.facebook.com/events/278993142839177/

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ольга Ковалевська, координатор конкурсу плакату

Тел.: +38067 124 73 21, +38066 223 91 10

E-mail: olga.kovalevska@gmail.comПодписывайтесь на наш канал:
«78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова Telegram.

2224
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...