Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

«ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ»

Описание:

НОВЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ – Харківська філармонія, метро «Історичний музей»

Напередодні свята всіх закоханих, тільки 4 дні, з 10 по 13 лютого 2022 року в Харківській філармонії (метро «Історичний музей», вул.Римарська, 21) відбудеться неймовірна, яскрава та дорогоцінна «ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ 2022» Харкова!

Як би не змінювалися тенденції сучасного світу, ювелірні прикраси ЗАВЖДИ будуть символізувати найбільш щирі та потужні відчуття кохання, поваги, щастя та важливих сімейних подій! Ця культура найдавніша, що пройшла перевірку часом і продовжує бути важливою частиною відносин між чоловіками та жінками! Не існує більш романтичних або емоційних аналогів, як обручка або кулон!Найкращі обереги – це хрестики або ладанки! Найкращі жіночі прикраси – це ювелірні вироби з дорогоцінними камінням або металом . Такий подарунок ніколи не вийде з моди.

ЧОМУ ТРЕБА ВІДВІДАТИ «ЮВЕЛІРНУ ВИСТАВКУ-ПРОДАЖ»?

-Найкращі, різноманітні ювелірні прикраси з усієї України! Сережки, кільця, ланцюжки, кулони, брошки, обручки, дитячі пусети, мужні прикраси, каміння, ювелірні ікони та багато іншого!
- На виставці завжди представляють наймодніші прикраси, найсвіжіші моделі ювелірної галузі, ви відчуєте всі новітні тренди!
- Ціни будуть МІНІМАЛЬНІ! Знижки 50%, 60%, 70% -таке буває тільки у нас! Торгуйтеся з задоволенням!
- Обмінний фонд учасників торгівлі вразить вас різноманітністю, в декілька разів більше традиційного ювелірного магазину, тому що у нас приймають участь близько 30 ювелірних підприємств!
- Відвідування за реєстрацією www.adt.com.ua/events/yuvelirnaya-vystavka-prodazha

Обов’язково, ми дотримаємося всіх необхідних заходів безпеки для відвідування нашої ювелірної виставки під час пандемії. Не забувайте вдягати маски. Потурбуйтесь про наявність сертифікатів про вакцинацію або ПЛР-тест, на виставці потрібно їх пред’явити. Також, на вході будуть встановлені санітайзери та буде виконуватися температурний скринінг.

Приходьте до нас! Ми знайдемо, чим вас порадувати!

Час роботи«ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ»:

10 лютого 12:00 - 19:00
11 лютого 11:00 – 19:00
12 лютого 11:00 – 19:00
13 лютого 11:00 – 18:00

Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...