Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Фотовиставка Юрія Рудім «Бурунді. Подорож у часі»

Описание:

З 2 по 17 липня 2021 року у малому залі галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися фотовиставка Юрія Рудім «Бурунді. Подорож у часі». На виставці світлини 40-річної давнини демонструються вперше.

Рудім Юрій Віталійович лікар-педіатр з 50-річним стажем роботи, останні 30 років працював головним лікарем. Та на початку його багатої біографії була подорож до центральної країни Африки Бурунді. Там він провів три роки як місіонер, працював педіатром у місцевому госпіталі. Як звичайну людину 80-х років його багато чого вразило в іншій країні: особливості клімату, різноманітна природа та фауна, дружелюбні люди та їх звичаї. Замість печеної картоплі вони їли смажені банани, мавпи стрибали на туристів, треба було бути пильними, щоб не попастися бегемотові та обережно плавати в озері Танганьїка де водяться крокодили.

Світлини були привезені з Африки на слайдах, та нещодавно діти Юрія вирішили відцифрувати та надрукувати їх, щоб представити сімейний архів глядачеві.

Біографічна довідка. Юрій Віталійович народився у 1949 році у с. Мурафа Харківської області, закінчив Харківський медичний інститут у 1972 році. Далі працював три роки у дільничій лікарні, спочатку лікарем-педіатром, потім головним лікарем. В цей час йому запропонували поїхати до південної країни. Два роки Юрій Віталійович навчався в спецординатурі Київського медінституту ім. Богомольця з вивченням французької мови. На той час наша країна співпрацювала з африканськими, і в першу чергу, допомогу потребували діти. Свій досвід та знання Рудім Юрій передав місцевим лікарям. Рудім Юрій Віталійович врятував багато дитячих життів як у Африці так і в нашій країні. Він багатогранна, талановита та творча людина, має своїх дітей і внуків які ним пишаються.
Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...