Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Освіта Харківщини – 2021

Описание:

Швидко минають роки шкільного навчання і багато старшокласників та їх батьків все більше переймаються питаннями: Куди піти навчатись далі? Як отримати престижний диплом? І головне – як не помилитись у виборі життєвого шляху?

Відповіді на ці та інші питання, які турбують дітей і дорослих, можна отримати відвідавши головну подію освітньої галузі Лівобережної України – сімнадцяту спеціалізовану міжнародну виставку «Освіта Харківщини – 2021», що проводиться за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради 21 травня 2021 р. на алеях міського Саду ім.Шевченка (вул. Сумська, 35, станція метро «Університет»).

Виставка –важлива подія у житті обласного центру, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомогла визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно вона має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, студенти вишів, які на виставці матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів. Захід стане помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні.

На виставці будуть представлені понад 30 учасників - з України, а також заклади освіти, агенції та установи Польщі, Словенії, та інших країн. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківська державна зооветеринарна академія та інші. Учасники виставки мають можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки.

Одночасно, поряд з виставкою «Освіта Харківщини та навчання за кордоном» відбудеться Ярмарок вакансій «DreamJob», що створений для вирішування питань працевлаштування, для пошуку роботи своєї мрії. Впевнені, що така колаборація буде ефективною для всіх здобувачів як освіти, так і майбутньої праці і професійного шляху.

Обов’язково, ми дотримаємося всіх необхідних заходів безпеки для відвідування нашого заходу під час пандемії. Саме з цієї причини виставка відбувається на свіжому повітрі. Не забувайте вдягати маски. При вході на виставку будуть встановлені санітайзери. При накопиченні людей, організатори виставки будуть корегувати необхідну безпечну відстань на вході та на території виставки. Просимо всіх з розумінням ставитися до цих заходів.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах Facebook и Instagram, будьте в курсі останніх новин!

Режим роботи виставки: 21 травня з 10.00 до 18.00. Вхід вільний.
Організатор заходу: виставкова компанія ТОВ «АДТ Експо».

Довідки за тел.: (+38 067) 579 64 47, (+38 057) 756 20 48.

Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...