Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!»

Описание:

3 лютого з 9:00 - 18:00

3 лютого в Університеті банківської справи відбудеться фестиваль науки та робототехніки «ROBOfirst — більше ніж роботи!».

Масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки збере талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років зі сходу України, які продемонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

В рамках фестивалю буде представлено світовий конкурс з науки та робототехніки — регіональний чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 9-16 років. Понад 150 дітей зі сходу України продемонструють своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Вода і людина». Протягом останніх 5 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей і води, дізнавались, яким чином люди добувають, використовують та транспортують воду та пропонували покращити існуючу проблему. На фестивалі «ROBOfirst — більше ніж роботи!» учасники представлять 18 дитячих проектів-стартапів на цю тему.

На відвідувачів фестивалю чекатиме веселий, пізнавальний квест від технічної студії «Винахідник», майстер-класи з робототехніки, LEGO-конструювання, можливість відвідати музей грошей, дізнатися принцип роботи 3D принтерів та поспостерігати процес друку, подивитися шалені досліди від музея «WOOM» та взяти участь у лазерних боях разом зі «Space Arena».

Вхід на фестиваль ROBOfirst безкоштовний.

Організатор:
Громадська організація “Інноваційні освітні технології” основною метою діяльності якої є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їх подальшого успішного життя, а також впровадження інноваційних освітніх технологій в навчальних закладах України.

Партнери:
Технічна студія "Винахідник", IT Cluster Харків, Університет банківської справи, музей наукових відкриттів WOOM, лазертаг Space Arena, кав'ярня Sweeter, кондитерська компанія "Престиж", студія танцю "Dream Town".
Водний партнер: "Моршинська"

Харків, проспек Перемоги, 55
Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...