Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Персональна виставка Дар’ї Денисової «Щаслива дівчина»

Описание:

23.02.2021 – 07.03.2021 (мала зала)

Запрошуємо вас поринути в атмосферу тепла і свята Весни! В малому залі інформаційно-виставкового центру «Бузок» на вас чекає тематична експозиція картин Дар'ї Денисової «Щаслива дівчина», присвячена 8 березня. Пориньте в надзвичайний світ радості, затишку і посмішок, яскравих фарб і гарного настрою. Смілива цікава кольорова гамма, яскравість і святковість картин створюють атмосферу любові і добра. Картини Дар'ї – це казкові історії, чарівні натюрморти, романтичні сюжети й дитячі мрії.

Життєрадісні картини художниці відрізняються прагненням до стилізації, декоративності й алегоричності, що розкриває цілий внутрішній світ чистоти й щирості дитячих сприйнять. Найчастіше картини Дар'ї мають кілька смислових шарів, це дозволяє глядачеві вібудувати на основі побаченого власні асоціації, знайти зрозуміле і близьке в творчості автора.

Зворушливі сценки передають почуття, переживання і настрій героїв. Картини виконані в самобутньому авторському стилі. Захоплюючий колорит, цікава стилізація образів, гра настрою і емоцій в полотнах не залишать глядача байдужим. Спеціально до 8 березня художниця підготувала нові твори на тему жіночого щастя, а також сувенірну продукцію з картинами.

Ласкаво просимо в Весну!

Про художника:
Дар'я Денисова народилася в м. Харків.

У 2012 році художниця закінчила Академію дизайну і мистецтв з червоним дипломом, відділення монументального живопису.
Активний учасник виставок в Україні та за кордоном. Картини художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Європи, США, Індії та Ізраїлю.

Член Спілки художників України.
Сайт: denisova.com.ua
Телефон: +38 (093) 083 41 81
Пошта: d0930834181@gmail.com
Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...