uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Ревізії: виставка Chekachkov Photo Academy

Описание:

7 липня о 18:00 в ЄрміловЦентрі відбудеться відкриття виставки "Ревізії".

Багатоголосий проєкт об'єднав роботи 42 митців, які протягом останніх двох років навчалися у Chekachkov Photo Academy. Географія учасників та проєктів виходить за межі України, сягаючи Німеччини та Канади.

«Ревізії» формують критичний простір, у якому глядач стикається з низкою думок, натяків та експресій авторок та авторів, кожен з яких артикулював свій меседж у візуальній формі. У перекладі з англійської «revision» — доопрацювання, переробка, перегляд. І фотографія як інструмент маніпуляції з реальністю спроможна як ніщо інше бути тим, що оновлює погляд на звичні теми.

Куратори виставки Роман Пятковка та Ігор Чекачков дотримувалися у формуванні експозиції наступних принципів: не обмежувати свободу митців ані тематично, ані інструментально; виявити лейтмотив, змістову домінанту виставки.

Цього разу лейтмотивом стала саморефлексія як ревізія самості, пильний погляд на власні реакції, з яких народжується оцінка та переоцінка особистих та суспільних явищ. В колі тем опинилися дослідження тілесності та сексуальності, переживання особистісного досвіду крізь призму соціальних зв'язків та спостереження під час вимушеної самоізоляції.

Виставка триватиме до 17 липня.

Chekachkov Photo Academy — школа фотографії у Харкові, співзасновнана Ігорем Чекачковим та Романом Пятковкою. Філософія академії базується на значущості візуальної мови як інструменту митця та на перевазі естетики над технікою. У академії викладаються курси за напрямами художньої та концептуальної фотографії, має майстерні портрету та аналогової фотографії. 
Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...