Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Артем Полежака: Люди у пошуках Щастя

Описание:

Артем Полежака — один з найбільш цитованих сучасних українських поетів, автор пісень відомих гуртів і мемів, які блукають соцмережами. «Люди у пошуках щастя» — це вже третя його книга. Вона більш концептуальна і зріла, а тому більш філософська і, можна сказати, літературніша. Це збірка вишуканої, високочолої, майже нормативної поезії, де автор демонструє широку обізнанність у природничих та гуманітарних науках, неабияке знання окультизму й каббали, також не оминає увагою й новітню українську політику, і щоби не бути хибно потрактованим, він оздобив свої вірші малюнками. Полежака розкриває теми еволюції, кохання, виживання цивілізації, української культури та історії і на виступі зробить це у своїй унікальній манері.

Увага! У книзі є ненормативна лексика, а отже й на виступі можна буде почути крепке слівце, тому бажано дітей не брати — вікове обмеження 18+. І не забувайте про маски, руки, всі діла! Чекаємо!

Запрошуємо завітати в садок харківського літературного музею 4 липня о 18:00 на презентацію нової книги живого класика :)
На заході можна буде придбати книгу з автографом!

Вхідний квиток - 50 грн.

Вхід за попередньою реєстрацією, кількість місць обмежена.
Бронювання місць за телефоном: 093-47-92-900. 

Подія в ФБ

Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...