uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Відкриття персонального мультимедійного проекту Сергія Якименко «Paradise Day»

Описание:

Запрошуємо на відкриття персонального мультимедійного проекту Сергія Якименко " Paradise Day"

5 березня о 18:00 в YermilovCenter у Харкові відкриється експозиція українського художника Сергія Якименко. «Paradise Day» – персональний мультимедійний проект, що підсумовує творчу діяльність митця за останні декілька років. У межах центру будуть представлені масштабні полотна, неонові написи, об’єкти та відеоарт, які заповнять і організують експозиційний простір відповідною, цілком репрезентативною кількістю використаних елементів. Впродовж довготривалого періоду автором були створені численні живописні та інсталяційні роботи, які реалізовують ідею об’єднання культур Заходу та Сходу.

Головна мета виставки – показати динаміку та взаємоінтеграцію використаних символів та деталей як складових сучасності. 

Композиційна гра, за задумом, вільно об’єднує новітні художні напрями і жанри, серед яких комікс, графіті та аніме. Яскраві та хайпові образи, які давно на часі, створюють ефект присутності у 3D-реальності. Бути «тут-і-зараз» для митця означає витіснити себе з вакууму минулого. У світі, що потребує змін, Якименко ставить собі метою зосередитися насамперед на культурних взаєминах, котрі у такому світосприйнятті митця саме й презентує актуальний український поп-арт. «ЄрміловЦентр – інституція, серед головних завдань якої – популяризація українського сучасного мистецтва та підтримка молодих авторів. 

Здебільшого ми віддаємо перевагу кураторським проектам, а персональні виставки робимо лише тоді, коли автор пропонує нам оригінальну та яскраву ідею, від якої важко відмовитись. Певні, що виставковий проект «Paradise Day» – саме про це, варто прийти і подивитись», – зазначила директор YermilovCenter Наталія Іванова. Виставка відбудеться за підтримки Abramovych.Art.

В рамках відкриття відбудеться перформансDancer Stranger Band від театру Нефть https://www.facebook.com/teatr.neft/ за участі Артема Вусика, Стаса Кононова та Олександра Шая.

Сергій Якименко – український художник, живе та працює в Харкові. Номінант премії PinchukArtCentre 2015. Його виставки проходили в художніх просторах Києва та Харкова (Unlimited Art Foundation, PinchukArtCentre, Укрпошта Арт Хаб).

ЄрміловЦентр
м. Харків, Площа Свободи, 4
(головний корпус ХНУ ім. В.Н.Каразіна, вхід зі сторони Клочківського узвозу)

Часи роботи: Вт-Нд з 12:00 до 20:00

тел: +380958013083
+380577604713
e-mail: yermilovcentre@gmail.com

Відкриття персонального мультимедійного проекту Сергія Якименко «Paradise Day» 0Відкриття персонального мультимедійного проекту Сергія Якименко «Paradise Day» 1
Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...