Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Тиждень kmbs у Харкові

Описание:
«Тиждень kmbs у Харкові» — потужна інтелектуальна ін'єкція для професійного та особистісного розвитку управлінців, що прагнуть якісних змін в собі, своїх компаніях та своєму регіоні.

С 13 февраля 2018 г. по 18 февраля 2018 г.


Лютневый «Тиждень kmbs у Харкові» включає такі програми та події:

— 13-15 лютого — програма «Фінанси для ТОПів». Володимир Савчук (https://goo.gl/e2ejzC)

— 14 лютого — kmbs IDEA days «Business Intelligence: як управлінцеві приймати ефективні бізнес-рішення?». Володимир Савчук (https://goo.gl/QFtiJ9)

— 15 лютого — kmbs IDEA days «Успішні переговори: власний інтерес та мотивація партнера». Галина Єрьоменко (https://goo.gl/HbDz7p)

— 16-18 лютого — программа «Переговори за інтересами». Галина Єрьоменко (https://goo.gl/6bJJXL)

Ступінь інтелектуального занурення обираєте Ви — від тотального, на усі програми та події Тижня, до участі в окремих навчальних форматах.

Дізнатись більше про «Тиждень kmbs у Харкові» та зареєструватись можна у Наталия Руденко, менеджера «Багажа», + 38 (050) 303 63 38, rudenko@arriba.com.ua.

Через співпрацю з регіональними партнерами в різних областях України, Києво-Могилянська бізнес-школа системно реалізовує свою програму «Develop Ukraine» — задля підготовки професійних управлінців та формування спільноти лідерів, які забезпечать якісний розвиток країни.
Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...