Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2019»

Описание:

Куди піти навчатись? Як отримати престижний диплом? І головне – як не помилитись у виборі життєвого шляху? Такими питаннями переймаються старшокласники Харківщини та їх батьки.

Відповіді на ці та інші питання, які турбують дітей і дорослих, можна отримати відвідавши головну подію освітньої галузі Лівобережної України – шістнадцяту спеціалізовану міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2019», яка проводиться за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради 7 - 9 листопада 2019 р. у приміщенні Палацу спорту (пр - т Петра Григоренка, 2, станція метро «Палац Спорту»).

Багатьом поколінням абітурієнтів виставка допомогла визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно, вона має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій.

Відвідувачі виставки – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти вишів, які на виставці матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів. Захід стане помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

На виставці будуть представлені понад 50 учасників - з України, а також заклади освіти, агенції та установи Польщі, Словенії, Словаччини та Туреччини. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківська державна зооветеринарна академія, Університет Марії Кюрі – Склодовської з Польщі та інші. На спільному стенді Харківського національного університету радіоелектроніки та Університету економіки з м. Бідгощ (Польща) відвідувачі зможуть дізнатись порядок отримання подвійного диплому. а на стендах Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту можна познайомитися зі зразками продукції, виготовлених руками його вихованців.

Організатор заходу: Виставкова компанія АДТ.

Режим роботи виставки: 7 - 8 листопада – з 10.00 до 17.00, 9 листопада – з 10.00 до 14.00. Урочисте відкриття – 7 листопада об 11.00

Вхід вільний.

Тел. для довідок :050-783-73-64, 098-098-27-98.

Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...