uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Виставка плакатів про медіаграмотність «Довіряй, але перевіряй»

Описание:

3 ноября с 16:30 до 19:30 16 ноября

«Довіряй, але перевіряй»: виставка плакатів художників про медіа

Виставка плакатів про медіаграмотність відкриється в харківському Хабі соціальної активності «Студія 42» 3 листопада о 16:30. Будуть представлені 44 роботи українських художників із клубу ілюстраторів Pictoric, у яких розкрито теми цензури, пропаганди, свободи слова, фейкових новин, інформаційної війни, критичного аналізу медіаповідомлень, зв’язку влади та медіа, соціальних мереж і суспільного телебачення.

Ми хочемо акцентувати увагу на основних принципах медіаграмотності та презентувати це зрозуміло для масової аудиторії. Тому вибираємо візуальну плакатну мову, здатну ефективно донести суть, і підсилюємо її журналістськими фаховими висловлюваннями.

Також буде презентовано книгу «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві». В ній постери з проекту поєднані з текстами журналістів, фахові висловлювання яких розкривають тему медіаграмотності. Сподіваємося, цікава художня форма цієї публікації сприятиме поширенню знань про медіаграмотність і провокуватиме питання та роздуми у широкої аудиторії.

Плакати про медіаграмотність зробили Анна Андрєєва, Віра Білостоцька, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Костя Марценківський, Женя Полосіна, Анна Сарвіра, Олена Старанчук, Юлія Тверітіна, Олена Тихонюк та Валерій Тихонюк, Ілля Угнівенко, Олег Щерба.

Тексти про медіаграмотність написали Тетяна Артушевська, Артем Бабак, Сергій Горбачов, Лариса Денисенко, Роман Кабачій, Ондржей Кундра, Ярослава Куцай, Дарина Ніколенко, Оксана Піддубна, Антон Семиженко, Ірина Славінська, Петр Тржешняк, Мартін М. Шімечка та інші.

Клуб ілюстраторів Pictoric — це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Вони ініціюють спільні проекти та залучають до них талановитих художників із різних країн для того, щоб популяризувати якісну сучасну ілюстрацію в Україні й за кордоном на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках (серед них Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Tbilisi Book Days, Міжнародний фестиваль постерів і типографічного дизайну Plaster у місті Торунь (Польща), Франкфуртський книжковий ярмарок тощо). Ще Pictoric організовує освітні заходи, майстер-класи та лекції. Найвідоміший на сьогодні проект Pictoric — «Діячі України», про відомих українців — що популяризує українську історію та культуру мовою сучасного графічного мистецтва.

Місце: хаб соціальної активності «Студія 42» (м-н Конституції, 1, 7 під’їзд, 2 поверх).

Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...