uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Старий Харків на поштових листівках

Описание:

В галереї «АВЕК» відкривається унікальна виставка, яка є частиною культурно-освітнього проекту Міжнародного благодійного фонду Олександра Фельдмана, спрямованого на популяризацію історико-культурної спадщини Харкова та почуття любові до рідного міста.

В експозиції буде представлено понад 400 ретельно підібраних оригінальних листівок з краєвидами Харкова кінця XIX – першої половини XX століття із зібрання «Фельдман Фемелі Музеум». Вони дозволяють не просто побачити, як виглядав Харків в останні дореволюційні десятиліття та перші десятиліття радянської епохи, але й зануритися в атмосферу його тодішнього життя. За минулий час багато дореволюційних архітектурних перлин міста безслідно зникли, а існуючі досі старі будівлі, вулиці та площі змінилися настільки, що тепер їх важко впізнати.

Мета виставки – дати можливість широкому колу відвідувачів зазирнути в багате минуле Харкова, порівняти з днем сьогоднішнім та замислитися про майбутнє. Старі поштові листівки якнайкраще відповідають цій меті. Адже вони є не просто раритетними творами фотографічного мистецтва, але й цінними історичними джерелами, що містять різноманітну інформацію про зовнішній вигляд і повсякденне буття Харкова минулих часів. Багато з них збереглися в одиничних екземплярах, а відтак, можуть стати важливими документами при реконструкції пам'яток архітектури.

Виставка працюватиме: з 22 серпня до 10 вересня 

за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 70. "Галерея АВЕК"

Вхід безкоштовний, з 10:00 до 22:00. без вихідних.

Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...