Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Мнимі ідентичності: мати чи бути?

Описание:

Міжнародна резиденція і виставковий проект

7.09.2017 – 29.09.2017

7 вересня о 18:00 в ЄрміловЦентрі відкривається виставковий проект – результат міжнародної резиденції художників за участю митців з України, Данії, Великобританії, Шотландії та Росії.

17-30 – прес-тур для представників ЗМІ. В прес-турі беруть участь куратор і всі учасники виставкового проекту, а саме: Кунг Хва Шон (Великобританія – Південна Корея), Сибілла Туксен (Данія), Сара-Кейт Робінсон (Шотландія), Анна Курбатова (Росія), Ніна Мурашкіна, Поліна Карпова, Белла Логачова, Наталія Тарнай Ольга Федорова, Ганна Шумська (Україна).

Мати чи бути?

На це питання відповідають митці з України, Великобританії, Данії, Росії та Шотландії.

Всі вони - учасники міжнародної резиденції в ЄрміловЦентрі, тема якої «Мнимі ідентичності: мати чи бути».

Сучасна культурна ідентифікація зазнає певних змін. Втрачаючи зв'язок з контекстом свого народження, людина отримує можливість великого вибору в самовизначенні. Разом з тим і ідентичності, які обираються, стають все більш короткочасними, схильними до трендів і створення певного іміджу, в якому не виключене і повернення «до коріння» якщо його культура знову стає політично актуальною або набуває нового значення в інформаційному полі.

Шляхи пошуку власної ідентичності часто ведуть нас хибними, точніше мнимими, шляхами, слідуючи стандартним і очікуваним вихідним складовим ідентичності: роду, національності, походженню, ми будуємо не/бажаного себе, нашаровуючи уявні ідентичності-ідоли, під могутньою тінню яких ми б відчували себе впевненіше в певному співтоваристві і субкультурній групі.
Згадуючи Еріха Фромма з його двополярним баченням сучасного суспільства, розділеним на тих, хто має і тих, хто є, можна говорити про уявні ідентичності як про ті, що привласнюють, але не проживають.

Ідентичність як авторитет і захист. Ідентичність як виправдання. Що є механізм ідентифікації і самоідентифікації? Чи не мають наші уявні ідентичності такої ж цінності як і істинні?

Саме на ці питання і відповідали митці з різних країн в рамках виставкового проекту «Мнимі ідентичності: мати чи бути?». Участь у резиденції дає художникам можливість досліджувати, будувати комунікації, працювати над спільними проектами, реалізовувати свої ідеї.

Результатом двотижневої роботи є виставка, яка відкриється в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» 07 вересня о 18-00 і триватиме до кінця вересня.

Під час відкриття – перформанс Ніни Мурашкіної «Дрожащий Котёнок или Дикий Гепард?» за участю митця з Великобританії Стівена Шіхана.

Учасники:

Андрій Достлєв / Донецьк, Україна - Познань, Польща
Поліна Карпова / Харків
Ірина Кудря / Київ
Анна Курбатова / Вороніж, Росія
Белла Логачова / Харків
Ніна Мурашкіна / Донецьк - Київ
Сара Кейт Робінсон / Глазго, Шотландія
Наталія Тарнай / Ужгород
Сибілла Туксен / Копенгаген, Данія
Ольга Федорова / Харків
Кунг Хва Шон / Сеул, Південна Корея - Лондон, Великобританія
(у рамках програми резиденцій Британської Ради SWAP: UK/Ukraine)
Ганна Шумська / Львів
Куратор проекту: Олена Касперович
Место и время:
Событие уже прошло


Подписывайтесь на наш канал:
78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова»


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...